ДніпроПолітикаСуспільство

Екснардеп Олег Царьов отримав нову підозру в держзраді

Служба безпеки України повідомила про підозру колишньому нардепу від Партії регіонів Олегу Царьову. Його підозрюють у співпраці з керівництвом міноборони рф після початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ, передає Телеканал D1.

За даними слідства, Олега Царьова підозрюють у тому, що співпрацював

«Встановлено, що екснардеп «зливав» агресору інформацію про наслідки ворожих повітряних ударів по території України. Саме він передав окупантам детальні відомості про результати ракетного обстрілу Кременчуцького нафтопереробного заводу», — мовиться в повідомленні.

Є підозра, що інформацію Царьов отримав від ще одного «регіонала» – Дмитра Святаша.

Йому Служба безпеки України також повідомила про підозру. А ще – Ігорю Маркову, якого підозрюють у сприянні росії у веденні війни проти України.

Усім трьом фігурантам про підозру за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

У вересні 2022 року колишнім народним депутатам від «Партії регіонів», Олегу Царьову та Володимиру Олійнику, які втекли до Москви, а також так званій «міністерці закордонних справ ДНР»Наталії Ніконоровій було повідомлено про підозру у державній зраді.

Back to top button