ДніпроСпорт

Екс-футболіст «Дніпра-1» перейшов до клубу з Прем’єр-ліги Англії

Футбольний клуб «Брентфорд» оголосив про підписання 18-річного українського півзахисника Єгора Ярмолюка. Гравець підписав із англійським клубом 3-річний контракт із пролонгацією ще на сезон. Про це повідомила пресслужба нового клубу спортсмена. Суму трансферу офіційно не озвучили.

«Єгор має дуже великий потенціал, і ми раді його вітати. Він справді прогресивний півзахисник, який також може грати вище в атаці. Він може створювати, віддавати асисти, а також має дуже хорошу техніку. Він дасть команді як динамічний елемент, і багато потужності. Він прийшов до нас після дуже важкого періоду в Україні, і ми тут, щоб підтримати його всіма способами, на полі та поза ним. Ми допоможемо йому покращити його англійську, але, перш за все, ми зробимо все, щоб він відчував себе причетним до клубу, і подбаємо, щоб він належним чином облаштувався», — прокоментував трансфер футбольний директор Брентфорда Філ Джайлз.

Відомо, що спочатку Єгор виступатиме за команду «В». Та якщо зуміє себе проявити, отримає шанс зіграти в одному із найсильніших футбольних чемпіонатів – Прем’єр-ліги.Back to top button