ДніпроСуспільство

Довіряйте, але все перевіряйте: Гера Губанов на D1

Фотограф Гера Губанов доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про закриття сторінки в Instagram.

В мене було питання, і я задав його своїй аудиторії. Не всім він сподобався. І почалася атака ботів. Тому я закрив сторінку на деякий час. Питання я ставив стосовно коштів, які збиралися на проєкт Народний байрактар. Ніхто нікого ні в чому не звинувачував, просто було питання, звичайна цікавість. Це класний проєкт, класна велика історія, просто було запитання без відповіді. Я навіть поцікавився у тих людей, хто інвестував туди гроші — чи ставити це питання. Вони були не проти. Тому й поставив. Ніякого конфлікту немає. Ніякого негативу також немає. На своє запитання я частково відповідь отримав. Невдовзі, як кажуть, відповідь дізнаються всі.

Про конвертацію негативу в добрі справи.

Люди починають розділяти: хто на фронті, а хто ні, хто на якій мові розмовляє. Я вважаю, що ми всі українці, і це головне. І ми всі різні. І в цьому сенс, ми не можемо бути однаковими роботами. Коля Серга добре сказав — люди, які не можуть перемогти великого ворога, починають шукати маленького. Щоб перемогти його, щоб не казали — що ти нічого не зробив. Ненависть до ворога, негатив, слід конвертувати в добрі справи, допомагати людям. Але деякі цього не можуть зробити. На війні та в житті треба багато в чому розбиратися. Сенс в тому, що завжди треба власним прикладом показувати те добро, яке можна зробити.

Про західну Україну.

Там відчуваєш спокій. З 24 лютого я вперше поїхав трохи перепочити. Подорожі для мене взагалі важлива тема, до війни часто подорожував і збирався мандрувати Україною. Щодо західної України — зараз там не так багато людей, як я гадав. Я уявляв, що взагалі побачу натовпи. Але ні, люди почали повертатися, ті, хто шукав там притулку на початку війни.

Побажання українцям.

Мій посил — будьте добрішими до своїх. Навіть коли не подобається, як хтось щось робить, чи як хтось говорить. Ми розберемося у всьому, коли переможемо. Зараз не час цього робити. Якщо бажається щось погане комусь сказати — скажіть це ворогу. А своїм треба допомагати. І бути до своїх добрішими.Back to top button