ДніпроСуспільство

Допомагаємо через музику та творчість: Савзон на D1

Співак Савзон доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про життєвий вибір.

Не я вирішував ставати співаком, за мене це вірішило життя. Ще в школі я почав писати вірші, ми з однокласниками пішли до студії звукозапису, записали перший трек, і я надалі продовжив цим займатися. Тому, я тут. Та я ніколи не забуду день, коли ступив на цю стежку.

Про благодійні концерти.

Зараз дуже багато благодійних концертів, і це дуже круто, бо треба підіймати психологічний стан людей. Завтра я виступатиму в Охматдиті з піснею “Кожну дитину”, яку я присвятив дітям, які постраждали від війни. Це була перша пісня, яку написав після повномасштабного вторгнення. Я не дуже сентиментальна людина, але діти, дитинство — це найважливій етап становлення людини. Я хочу підбадьорити дітей, подарувати їм свято музики. Для мене, як для артиста, це найважливіше. За тиждень — благодійний концерт, де будемо збирати на громадські бомбосховища.

Про перші дні війни.

Ранок розпочався з того, що я прокинувся, тремтіли вікна. Було хвилювання, не було зрозуміло, що буде далі. Але ми боремося з тією нечистю вже декілька століть. Ми — незламна нація. І ми обов’язково переможемо.

Про волонтерську діяльність.

Я брав участь у волонтерським концертах, перший з них був для лікарів та військових, і мені було складно переналаштуватися перед ними, але, гадаю, я зробив все правильно. Через музику, через творчість ми допомагаємо і людям, і собі. І ми не зупиняємося.

Про пісню “Кожну дитину”.

Вона вийшла в середині вересня, і кілька тижнів тому ми запостили відео, яке ми знімали в Києві та за Києвом. Ми не давали на цей кліп жодної реклами, бо не бажаємо хайпитися на цій темі. Цей кліп та пісня — для мене нагадування про війну, про дітей, які залишилися без дитинства.

Про творчість до війни.

Це був інший образ. Був веселий хлопець, який співав про відносини, дівчат та те, як класно тусуватися. Та війна мене змінила внутрішньо, я зрозумів, що якщо ти співак, якщо ти викладаєшь свою творчість — ти вже інфлюєнсер. І в такі часи важливо торкатися важливих речей. І я намагаюся нагадувати про них людям.

Про плани на майбутнє.

“Ведмежата” — буде бадьорий трек із такою назвою. Ним можна буде зробити собі гарний настрій та підбадьоритися. Це зараз важливо.

Побажання українцям.

Я би побажав всім українцям не здаватися. Ніколи. Вірити в найкраще. Я пишаюся своїм народом. Я бачу, як люди об’єднуються. Стають ближчими. І в цьому також наша ідентичність. Вона розвивається. І я впевнений, що в майбутньому нам це дасть дуже багато плодів.Back to top button