ДніпроСуспільство

До Дніпра та Кривого Рогу курсуватимуть потяги з новими вагонами для людей з інвалідністю

Зі столиці до Дніпра та Кривого Рогу курсуватимуть потяги з новими вагонами для людей з інвалідністю, а також за маршрутом Дніпро — Трускавець. «Укрзалізниця» отримала останні 15 зі 100 нових пасажирських вагонів, замовлених у 2021 році за кошти державного бюджету, що призначені для перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Телеканал D1.

Зазначається, що нові вагони курсуватимуть у складах поїздів зі столиці у Кишинів, Хелм, Перемишль, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, а також у потягах, які їздитимуть за маршрутами Одеса — Львів, Дніпро — Трускавець, Харків — Трускавець, Харків — Одеса, Харків — Івано-Франківськ, Харків — Хелм та Запоріжжя — Перемишль.
В усіх інклюзивних вагонах встановлені рельєфні таблички зі шрифтом Брайля, для людей з вадами зору нанесено контрастне маркування, а вхідна група обладнана подовженими поручнями та складними пандусами. Кут нахилу пандуса у розрахунку застосування під низьку платформу складає не більше 15-16%, пише перевізник.
У вагонах є кондиціонер, кулер, розетки та USB-порти біля кожного місця, сигналізація в купе та відеоспостереження в загальних зонах. Двірні отвори ширші, великий туалет, є тримачі для милиць та тростин.

 Back to top button