ДніпроСуспільство

До Дніпра інкогніто привезли російського письменника Дмитра Бикова

До Дніпра, приховуючи його візит, привезли російського письменника Дмитра Бикова. Раніше він, зокрема, заявляв, що «якщо Одеса буде існувати поза російським контекстом, роль її буде жалюгідною».

Про візит до Дніпра відомого діяча розповів на своїй сторінці у соцмережі директор ГО «КУСТ» Вадим Гефтер, повідомляє Телеканал D1.

Він зазначив, що візит Бикова до Дніпра відбувся ще на мунулому тижні. З якою саме метою він відвідав місто — не зазначається.
Судячи з опублікованих світлин, Биков відвідав захід, присвячений Дню народження Дніпровського електротранспорту. На фото з того ж заходу є і очільник Дніпра Борис Філатов. Та от про візит «хорошого русского» Бикова влада завбачливо замовчувала.

Під дописом зібралось чимало обурених коментарів. Люди запитують, навіщо Биков приїхав та дивувалися, чому його взагалі пустили.

Зауважимо, Биков засуджував Майдан, декілька років тому він говорив, що доля Одеси поза російським контекстом буде жалюгідною, окупація України СРСР була «найкращим варіантом нашого співіснування з росіянами», і вимагав відкривати в Україні російськомовні школи.Back to top button