ДніпроСуспільство

До 300-річчя від дня народження Сковороди «Укрпошта» випустила марку

«Укрпошта» випустила ювілейну марку із символічною назвою «Сад божественних пісень». Присвячено її 300-тій річниці від Дня народження Григорія Сковороди. Частина коштів від її продажу піде на відновлення музею українського філософа на Харківщини, зруйнованого під час війни, повідомив гендиректор Ігор Смілянський.

«Марка має благодійний компонент і біля 7 мільйонів гривень підуть на поновлення музею Г. Сковороди», – запевнив Ігор Смілянський.

Відомо, що поштовий блок складається з двох марок. На одній – зображено малюнок Сковороди – фонтан, що символізує концепцію філософа «нерівна рівність». На другій марці у повний зріст зображений сам український філософ.

Урочисте погашення марки відбулося одночасно у двох містах: у селищі Сковородинівка Харківської області, де похований філософ та розташовано присвячений йому музейний комплекс, та у Нью-Йорку.

 

В штатах у церемонії погашення взяли участь перша леді України Олена Зеленська та гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Нагадаємо, національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди у селищі Сковородинівка Харківської області було зруйновано під час ворожого обстрілу на початку травня.Back to top button