ДніпроСуспільство

Дніпровські кінологи отримали захисну амуніцію для службових собак

Завдяки американським благодійникам чотирилапі охоронці порядку, яких залучають для пошуку вибухових предметів у небезпечних районах, тепер будуть надійно захищені.

12 серпня кінологи управління вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області отримали від благодійної організації комплекти для службових собак. До кожного з них входять: бронежилети, захисні окуляри та взуття, навушники, медичні набори з медикаментами. Така амуніція для тварин анітрохи не заважає їм рухатися та захищає від травмувань, – повідомили у пресслужбі ГУНП області.

“Наші чотирилапі колеги – це теж бійці, які служать на захисті України. Їм доводиться працювати в надскладних та небезпечних умовах. Поліцейські разом із собаками виїжджають на місця вибухів, розмінувань, виявлення підозрілих предметів та огляду автомобілів, повідомлень про загрозу вибуху та профілактичних перевірок об’єктів на безпечність. Собаки-сапери допомагають і значно прискорюють процес розмінування, тим самим рятуючи життя людей. Працюючи у таких небезпечних умовах, вони самі потребують засобів захисту”, – йдеться у повідомленні.

Тож Дніпровські кінологи щиро вдячні благодійникам за такий подарунок.



Back to top button