ДніпроСпорт

Дніпропетровські спортсмени здобули «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 9 по 11 вересня у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Гідно себе на змаганнях показали спортсмени та спортсменки Дніпропетрвської області — вібороли чотири золоті медалі.

Про це повідомляє федерація легкої атлетики в Україні, передає Телеканал D1.

Участь у змаганнях взяли атлети та атлетки з 24 областей України та Києва.

Анна Орлова, Юлія Шуляр, Евеліна Заіка й Тетяна Кайсен стали найшвидшими у змаганнях з естафетного бігу 4 по 400 метрів. Дівчата фінішували з результатом 3 хвилини 55 секунд.

Інна Сидоренко стала найкращою у потрійному стрибку, із результатом 13 м.

Не пасли задніх і чоловіки: Іван Єрьомін взяв «золото» у стрибках із жердиною. У бігу на 5000 м найкращим Ілля Кунін. Дніпрянин фінішував із результатом 14 хвилин 27 секунд.

Також Тетяна Кайсен із Кривого Рогу стала срібною призеркою на дистанції 200 метрів.