ДніпроСуспільство

Дніпропетровщина отримала понад 40 тисяч доз вакцини від COVID-19 

Нова партія вакцини від COVID-19 прибула у пункти щеплення Дніпропетровщини. Це понад 40 тис доз препарату Comirnaty від Pfizer/BioNTech. Імунізуватися можна безкоштовно. Про це повідомили під час брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

«Нині в області, як і в усій країні, зросла захворюваність на  COVID-19. Щодня ми фіксуємо понад 400 нових випадків. Люди активно вакцинуються. Тільки за вчора ми зробили понад 3 тисячі щеплень», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОВА Тетяна Квітницька.

Вона додала, що вакцини достатньо, а її запаси постійно поповнюються.

Відтепер зі згоди батьків можна щепити дитину від 5 років. Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря чи педіатра. Вакцинують малих препаратом Comirnaty під наглядом батьків. Підлітки старше 14 років можуть приходити у пункт щеплення самостійно.

Нині на Дніпропетровщині працює 21 центр масової вакцинації, 199 пунктів щеплення та 60 мобільних бригад. Там у наявності понад 307 тисяч доз вакцин. На вибір доступні препарати Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac та Janssen від Johnson & Johnson. Щепитися можна безкоштовно.Back to top button