ГрошіДніпроСуспільство
Дніпропетровщина отримала 113 мільйонів гривень субвенції від держави: куди підуть гроші
Понад 113 млн грн держсубвенції отримала наша область на освітні простори в школах.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ДніпроОВА.
Кошти знадобляться для оснащення лабораторій та навчальних класів, меблів, обладнання, комп’ютерної й мультимедійної техніки. Фінансування – від програми Ukraine Facility.
Про ремонт кабінетів, де все це розмістять, мають подбати громади. Роботи вони профінансують з місцевих бюджетів.
Усі ці зміни – за програмою «Нова українська школа». Вона покликана наблизити шкільну освіту до дитини, розвивати критичне мислення та створювати партнерство між учнями, вчителями та батьками.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що міськрада за мільйон гривень вирішила нагадати дніпрянам, чим їм треба пишатися.