ГрошіДніпроСуспільство

Дніпро отримає кредит у розмірі 25 млн євро від ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть 25 млн євро кредитних коштів  для підтримки ліквідності Дніпра та його ключових муніципальних підприємств під час війни. Про це йдеться в повідомленні ЄБРР, передає Телеканал D1.

Кредитні кошти мають піти на підтримку життєво важливу комунальну інфраструктуру Дніпра щодо операційних (витрати на зарплату, комунальні послуги) та експлуатаційних витрат.

При необхідності кредит може бути використаний на обслуговування боргу за існуючими проектами ЄБРР.

Кошти у вигляді двох траншів у розмірі 15 млн євро підтвердженої та 10 млн євро – вільної кредитної лінії будуть спрямовані на компенсації втрат доходів та на додаткові витрати міста, пов’язані з війною росії проти України.

В описі проєкту мовиться, що місто потребує додаткової ліквідності для підтримки повсякденних операцій.

«Місцеві кредитори не можуть надати таке середньострокове фінансування з огляду на складну економічну ситуацію в країні. Проєкт допоможе місту адаптуватися до наслідків війни, продовжити підтримку внутрішньо переміщених осіб», —зазначено в проєкті.

Кредит надається в рамках відкритої банком після війни Програми забезпечення стійкості та джерел коштів для існування.Back to top button