ДнепрОбщество

Дмитро Усов: «Зараз люди потребують чесності, відвертості, справжності»

Актор театру та кіно Дмитро Усов доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про настрої.

Настрій відповідний до ситуації. Тобто, нормальні, людські для українця емоційні гойдалки: перемога, зрада, все пропало, все прекрасно. А взагалі, новини з фронту тішать, і віра в перемогу тільки збільшилась.

Про прем’єру у Кам’янському.

Відбудеться благодійна прем’єра вистави «Чуваки не святкують або UKRAINIAN». Всі кошти будуть передані на фонд «Повернись живим» або для більш локальних потреб військових. На цю виставу може прийти кожен, бо вона робилася саме для українця і про українців. Це універсальна вистава. Це не «ура-патріотизм», це дуже ніжна розповідь. Тому треба йти всім. Ви будете щиро сміятися, співпереживати героям, поплачете, задумаєтесь. Це правильна історія, вона дуже потрібна. Одним словом, ми вас чекаємо — музей історії міста Кам’янського, 14 травня о 16:00. Вхід вільний, благодійні внески вітаються.

Про сьогодення.

Зараз кожен робить те, що може. На своєму місці. І це нормально. І кожен вважає, що він робить недостатньо. Можливо, це часткова правда, бо найбільше зараз роблять наші воїни. Але, на своєму місці, по клаптику, потрошку, кожен корисний. Просто зберігаючи свій психологічний стан в нормі, просто живучи. Не впадайте в хандру.

Про творчий цех.

І зараз люди потребують чесності, відвертості, справжності. Будь-яка фальш зчитується. І багато хто з моїх колег зараз не займається інстаграмними штуками, а пішли до тероборони, на передову. І який би не був у глядачів стереотип, насправді, якщо ти людина — то ти людина. І можливо у наших глядачів зміниться ставлення про акторський та творчий цех.Back to top button