ДніпроСпортбатальйонСуспільство

Для мене нагорода – просто жити та тренуватися: Владислав Ковальов на D1

Тренер Воркаут Академії м. Дніпро, чемпіон України з Workout Records (2021) та з Street Lifting серед аматорів (2022) Владислав Ковальов доєднався до спілкування у програмі СПОРТБАТАЛЬЙОН на D1.

Про воркаут та про Академію Воркауту у Дніпрі.

Це така вулична гімнастика, ми виконуємо багато статичних та динамічних елементів. В Україні він з’явився завдячуючи людям, які не мали змоги ходити до залів, тож займалися там, де могли, наприклад, на вуличних майданчиках. Це не просто вид спорту, це культура. Розпочати займатися можна і в три роки, головне — правильне тренування. Команда в нас велика, є тренери, координатори змагань, є люди з організаційних питань. До тренерського складу входить приблизно 20 людей.

Про волонтерську діяльність.

У нас своя система — є сторінка в інстаграм, там люди писали, яка допомога потрібна, і ми від цього відштовхувалися та допомагали. І цим займався не тільки тренерський склад, а й наші учні та їхні батьки.

Про те, з чого починати тренування та про важливість дисципліни.

Наші тренери освідченні, вони проходять постійне навчання, тож до нас можна просто прийти, а ми все покажемо. Дисципліна — це основа, якщо вона буде, то все вийде. Я займаюся вже 6 років і 2 з них — треную. Мої перші змагання були у 14 років, у Покровську. І на них я зайняв перше місце в номінації “Триборство”.

Про мрії.

Я мрію виступити на чемпіонаті світу з Street Lifting. Це моя мрія, як атлета. Як тренера — я хочу, щоб мої учні виросли з правильними цінностями та моралями. І хтось з них став чемпіоном світу. Це мрія кожного тренера. А взагалі, для мене нагорода — це просто жити та тренуватися. Коли тільки війна почалася, у нас спочатку не було тренувань. Зараз ми займаємося потроху на майданчиках, і від кожного тренування я кайфую.Back to top button