ДніпроСуспільство

Дітей-пільговиків з Дніпра та області безкоштовно оздоровлять за кордоном

Хлопці та дівчата з Дніпропетровщини можуть поїхати на оздоровлення за кордон. Безкоштовний відпочинок передбачений для дітей-пільговиків. В регіоні вже подали 191 заявку. Про це повідомили на брифінгу у обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Зазначається, що зараз у пріоритеті держави – організація дитячого відпочинку за кордоном. Тож уряд врегулював механізм виїзду на оздоровлення дітей-пільговиків.  

Безкоштовно відпочити в інших країнах мають можливість хлопці та дівчата від 7 до 18 років. Зокрема, сироти, переселенці, з багатодітних родин.

«Скористатися такою можливістю вже виявила бажання 191 дитина з нашої області. Списки передали до Національної соціальної сервісної служби України. Там їх розглянуть та видадуть дозвіл», – розповіла заступниця начальника управління департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА Людмила Король.

Аби подати заяву на оздоровлення, батькам або законним представникам дітей слід звернутися до міських, сільських чи селищних рад.Back to top button