Державну квартиру однієї з міськрад Дніпропетровщини намагалася привласнити шахрайка
Квартиру, що перебувала на балансі Криворізької міськради, намагалася привласнити 45-річна аферистка з Дніпропетровщини.
Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області, передає Телеканал D1.
За матеріалами слідства, 45-річна жінка, дізнавшись, що у квартирі міськради ніхто не проживає й нерухомість не має законного власника, вирішила незаконно привласнити її собі.
Для цього вона підробила технічну документацію на своє ім’я. А потім звернулася з “липовими” документами до державного реєстратора. Реєстратор, не виявивши в її діях ознак злочину, записав квартиру на аферистку.
Згодом її викрили. Своїми діями фігурантка завдала Криворізькій міськраді збитків у розмірі 300 тисяч гривень.
Їй повідомили про підозру за двома статтями – шахрайство та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.
Попередньо, в сумі цих статей їй може загрожувати від 5 років позбавлення волі.
Раніше ми писали, що у Дніпрі прогнозують стрімке зростання цін на квартири.