ДнепрОбщество

Дефіцит бензину та дизелю: ситуація з пальним на Дніпропетровщині

Наразі дефіциту скрапленого газу на АЗС Дніпропетровщини немає, є дефіцит бензину та дизельного палива. Майже половина мереж АЗС області мають дизель та 95-й бензин. Пальне відпускають по талонам і за гроші, але по 10-20 літрів на споживача. Про це на брифінгу повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

«Нині логістика постачання перебудовується таким чином, щоб якнайбільше пального завозилось саме з ЄС. Це залежить не тільки від рішень держави, але й від рішень самих постачальників. Зараз налагоджується така логістична система, яка покриє весь дефіцит», — розповів Микола Лукашук.

Та поки що держава першочергово забезпечує пальним Збройні Сили, рятувальні служби, медиків, поліцію. Також український Уряд робить все необхідне, щоб пального вистачало для критичних галузей економіки, зокрема, для аграрного сектору.

«Звичайних споживачів пального для приватного автотранспорту просимо у воєнний час відповідально ставитись до споживання. Якщо можна обійтись без використання приватного автотранспорту і користуватись громадським транспортом, треба це зробити. Також утриматись від несуттєвих поїздок», — додав Микола Лукашук.

За словами голови обласної ради, протягом тижня-двох очікується налагодження більш-менш стабільного постачання за новою логістичною схемою. Але, враховуючи, що єдиним джерелом постачання буде ЄС, ціна на певні види пального буде на рівні із сусідніми країнами.Back to top button