ДніпроСуспільствоЧас блогера

Чтець оракулів про закінчення війни та ситуацію на Дніпропетровщині: Роман Завідовський на D1

Чтець оракулів Роман Завідовський доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про професію.

Я працюю з циганськими картами, працюю з оракулами. Оракули це трошки інша система карт, вона трошки відрізняється від ТАРО.

Про найчастіші запитання.

Звісно, питають про те, коли закінчиться війна. Я відповідаю, що 2023 — це рік активних перемог. Але остаточного припинення війна у 2023 році я не бачу. Сподіваюся, що це станеться у 2024. Треба ще зрозуміти, що вкладається в сенс “закінчення війни”. Для мене це повністю повернення всіх наших територій, включаючи Крим. Зараз задають багато питань і про те, яка ситуація на фронті, що з нашими воїнами. Таких питань дуже багато. Вони трошки напружують голову. Але в мене марафон духовного очищення, бо робота дійсно стала тяжчою. Щодо запитань, які сподобалися останнім часом, то мені подобається дивитися на майбутнє. Наприклад, коли люди питають, яку професію їм обрати, чи чим зайнятися. Мені подобається мотивувати людей, це мене надихає. Приємно, що ти допомагаєш людині знайти себе. А щодо табу — це чорна магія. За це я не беруся. Я вважаю, що це неправильно. Я людина релігійна, віруюча. Це гріх, а гріх на душу я брати не хочу. Ні за які гроші. В мене принцип — ніколи нічого нікому не робити поганого.

Про кулінарію.

Колись я жив у Києві, мені подобалося кулінарити, але кухар я був нульовий. Екстрасенсорика у мене з дитинства, а от готувати намагався почати у зрілому віці. І я пішов працювати в ресторан в Києві, хотів навчитися, і мене взяли на випробувальний термін, потім на роботу. А потім почалася пандемія, і я вирішив, що все це для мене вже не актуально. Насправді, це дуже тяжка робота. Але, війна закінчиться, влаштуємо захід, запросимо людей, і приготую щось смачненьке.

Про прояви екстрасенсорики.

В мене в роду бабуся та прабабуся гадали на картах, на гральних картах. І я почав робити елементарні розклади. Потім трошки все закинув, але з часом відновив.

Про реакцію людей на погані новини.

Тяжко говорити негативні речі людям. Я загалом кажу, що я не Господь Бог, тому точно стверджувати не буду, але картина ось така. Не люблю говорити про негативне людям, але доводиться, бо я завжди чесний. Взагалі, в цій роботі чесність — це головне.

Про ситуацію на Дніпропетровщині.

Я витягну 6 карт з циганської колоди та 3 зі слов’янської. Дивимося на найближчі 2-3 тижні. Перша карта випадає — карта ворога. Це активізація ворогів. Далі падає карта мислителя. Тож, добре думайте головою перед тим, як приймати рішення. Далі падає карта зустрічі. В принципі, хороша карта, позитивна. Далі карта злодія. Тут не виключені дії шахраїв та удари по інфраструктурі. Далі хороша карта, карта святкування. Якісь перемоги. За нею — карта грошей. Це карта матеріального чи збройного підсилення. Далі — 6-ка бубнова, карта фінансового підсилення. За нею Джокер. Мілітаризація, військові дії. І 8-ка пікова — карта повітряних загроз. Тож, деяка загроза зберігається, але така ситуація, де позитиву більше.Back to top button