ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Чергове провалля у Дніпрі: посеред вулиці асфальт «пішов під землю» поряд з люком (ВІДЕО)

У Дніпрі на вулиці Робочій зафіксували небезпечне руйнування дорожнього покриття.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на публікації у місцевих Telegram-каналах.

Прямо посеред тротуару, впритул до каналізаційного люка, утворилося глибоке провалля.

На опублікованих кадрах видно, що яма має значну глибину, а асфальт навколо неї продовжує осипатися. Найбільшу тривогу викликає те, що станом на зараз небезпечна ділянка ніяк не огороджена: немає ні попереджувальних стрічок, ні спеціальних бар’єрів.

Враховуючи, що вулиця Робоча є жвавою артерією міста з інтенсивним рухом пішоходів, така «пастка» становить реальну загрозу для здоров’я людей, особливо у вечірній час.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі хочуть знову підняти тарифи на проїзд в маршрутках.

Back to top button