ВійнаНадзвичайні події
Через російський удар на Дніпропетровщині загинув чоловік
15 разів впродовж дня ворог атакував два райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбою.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Мирівська, Покровська, Марганецька та Червоногригорівська громади. Пошкоджені інфраструктура, приватні будинки та авто.

У Синельниківському районі росіяни били по Покровській і Межівській громадах. На жаль, загинув 61-річний чоловік. Понівечені адмінбудівлі, зруйнований інфраструктурний обʼєкт.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині після російського обстрілу з “Градів” мешканці знаходять нерозірвані касетні боєприпаси.