ВійнаНадзвичайні події

Через російський удар на Дніпропетровщині загинув чоловік

15 разів впродовж дня ворог атакував два райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбою.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Мирівська, Покровська, Марганецька та Червоногригорівська громади. Пошкоджені інфраструктура, приватні будинки та авто.

У Синельниківському районі росіяни били по Покровській і Межівській громадах. На жаль, загинув 61-річний чоловік. Понівечені  адмінбудівлі, зруйнований інфраструктурний обʼєкт.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині після російського обстрілу з “Градів” мешканці знаходять нерозірвані касетні боєприпаси.

Back to top button