ДніпроСуспільствоТранспорт
Через ракетну атаку на Дніпро водіїв просять не їхати одним з великих проспектів
Через наслідки ракетної атаки поліція просить водіїв тимчасово не рухатись проспектом Слобожанським у напрямку Підгородного.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Патрульну поліцію Дніпра.

Для виїзду з міста рекомендують використовувати Донецьке шосе.
Будьте уважні та враховуйте зміни під час планування маршруту.
Зазначимо, що ворог завдав повторного удару по Дніпровському району. Медична допомога знадобилася вже шістьом людям. П’ятеро госпіталізовані, троє з них – у важкому стані.
Нагадаємо, що після атаки у місті зайнялися склади однієї з торговельних мереж. За попередньою інформацією, це склади “АТБ”.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі пролунав гучний вибух.