ДніпроСуспільство

Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам‘янського проходить відбір до штурмової бригади «Лють»

До штурмової бригади «Лють» проходить відбір багаторазова чемпіонка світу із змішаних єдиноборств Світлана Гоцик, на ринзі вона має прізвисько «Птах Фенікс». Про це повідомили у Нацполіції Дніпропетровської області, передає Телеканал D1.

Світлана розповіла, що подати заявку до штурмової бригади її надихнули колеги по спортивній арені, які долучаються до штурмових бригад МВС.
«Знаю, що до полку вже вступило багато спортсменів, буду серед однодумців, які націлені на перемог. Маю гарну фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, маю переживання, але контролюю їх та психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним», — впевнена дівчина.

Світлана зазначає, щ охоче докласти максимум зусиль, аби наблизити країну до перемоги.

Світлані Гоцик 26 років, вона живе у Кам’янському. З 13 років почала свою спортивну кар’єру з боксу та отримала спортивний розряд «кандидат в майстри в спорту». Потім займалася змішаними єдиноборствами і знову успішно — у цьому спорті неодноразово ставала чемпіонкою світу.Back to top button