ВійнаДніпроНадзвичайні події

CБУ остаточно підтвердила особу Героя, розстріляного після слів «Слава Україні!»

СБУ встановила особу Героя, якого рашисти розстріляли після слів «Слава Україні». Це Олександр Мацієвський, снайпер 163 батальйону 119 бригади ТРО Чернігівської області. Про це повідомили у Службі безпеки України, передає Телеканал D1.

Захисника розстріляли 30 грудня 2022 року. Його тіло повернули додому в лютому 2023 року.

Силовики зазначають, що інформація остаточна і ґрунтується на спілкуванні з рідними та побратимами загиблого, опрацюванні фото- та відеоматеріалів і висновка судової портретної експертизи.

«Це справжній Герой, який, навіть дивлячись в обличчя смерті, продемонстрував усьому світу, що таке український характер і незламність. Саме такі захисники сьогодні боронять нашу землю, а значить – ворог обов’язково буде розбитий. Бо Велика Перемога України складається із героїчних вчинків таких людей, як Олександр Мацієвський. Герою слава! Героям слава! Україні слава!», – зазначив очільник СБУ Василь Малюк.

Тепер СБУ працює над ідентифікацією окупантів, які вчинили цей кривавий злочин.

Олександр Мацієвський був призваний на військову службу у березні 2022 року. З кінця грудня він вважався зниклим безвісти поблизу населеного пункту Красна Гора в Донецькій області. Back to top button