ДніпроСуспільство

Будинок на Кам’янській у Дніпрі тріщить по швах

Будинок № 23 по вулиці Кам’янській 1937 року забудови. Колись тут був офіцерський гуртожиток. Згодом його кімнати дозволили переробити на квартири. У підсумку вийшло 36 осель, передає телеканал D1.

Тамтешні мешканці бідкаються, що відтоді, коли їхній будинок передали на баланс міста, комунальники та місцева влада про нього забули. Змінюються тільки управителі та зростають тарифи. А послуги як не надавалися, так і не надаються.


«Я проживаю в цьому будинку з 87 року, коли будинок був на баланс заводу Петровського, – каже Валерій. – ЖЕК проводив ремонти періодично. Коли будинок передали до комунального господарства міста, з того часу ми не бачили жодних ремонтів. Житлові сервіси змінювалися, але ремонтів нам ніяких не робили. Тільки тарифи нам збільшували».


Ніна такої ж думки, як і її сусід.

«Два чи три місяці назад на 100 гривень збільшили за комуналку, але ми не бачимо, окрім трьох двірників, які посидять на розі дому покурять. Два рази метнуть мітлою, ми нікого більше тут не бачимо. Ніхто нам нічого не допомагає», – бідкається жінка.


Всі ці роки люди  підтримують будинок власними силами, як можуть. Та цього явно замало.


Зрозуміло, що відсутність поточних ремонтів пришвидшили руйнування будинку. Фундамент просідає, будинок трищіть по швах.

«Проблеми почалися років п’ять, може, 10 років тому, – згадує Валерій. – Будинок почав давати просідання через  відсутність відмостків. Вся вода з дахів ллється під будинок, вимощення несправне і пішли тріщини по стінах. Не тільки зовні вдома, а й усередині. Будинок дає усадку з боку центрального входу, ліве крило, куди йде стік води».


Та щоразу звернення людей до КП «Жилсервіс-5», яке влада міста призначила управителями у цьому будинку, наражаються на стіну байдужості. Про проблему просідання будинку там знають, ось тільки вирішувати її чомусь не поспішають.


Судячи із зовнішнього стану дому, послуги його мешканцям контора надає лише на папері. А люди мають законне право отримувати ці послуги, бо ж за них регулярно сплачують.Back to top button