ДніпроСуспільство

Будуть бої та наступи: екстрасенс застерегла мешканців Києва, Харкова та Дніпропетровщини

Фіналістка «Битви екстрасенсів 21» Марія Тиха доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сновидіння щодо Києва, Харкова, Запоріжжя.

Я неодноразово наголошувала, що зараз активна фаза війни. В усіх людей вмикається маячок, всі трохи екстрасенси. Треба прислухатися до снів. Тиждень тому мені наснився сон про Київ. Наснився Хрещатик, там де у нас “Мафія”, недалеко від мосту, біля Дніпра. Я бачила, як рашиські війська зайшли туди. Я гадаю, що вони спробують піти на столицю зі сторони Дніпра, зі сторони Чернігова. Та наші ЗСУ їх виб’ють. Мені наснилося, як я стою посеред Хрещатику і йдуть бої. Потім я побачила, як в Києві будується нове кладовище, і це відсилка до того, що буде багато смертей. Це просто застереження. Якщо лунає сирена — йдіть до укриття. Не нехтуйте своєю безпекою. Наступ можливий. І ще в мене застереження щодо Харкова. Там можуть відбуватися бої в центрі міста. Наступ може бути зі сторони Олексіївки. Також мені снився сон щодо Запоріжжя. У нас там частина територій окупована, і рашисти зроблять вигляд, що вони відступили, але це обман. Це застереження для наших ЗСУ.

Про третю світову війну.

Я не відчуваю третьої світової війни. Але загострення буде. Буде загострення між південною та північною Кореєю. Ще буде загострення між Китаєм та Тайванем. Зараз кожен намагається показати свій потенціал, полякати своїх ворогів.

Про Дніпропетровщину.

Я не забираю своїх слів про спробу захоплення Дніпропетровщини. Окупантам хочеться познущатися з Кривого Рогу, бо це місто нашого президента. Його будуть обстрілювати ракетами та буде спроба його взяти.

Про мерців.

Мені снився сон, і я бачила не одне покоління військових, і вони всі стоять. Вони нам допомагають. Просто вони воюють на іншому плані, на тонкому. Вони хочуть помститися. Зачасту у військових агресивна енергія, бо вони помирають під час бойових дій. І хочуть помсти. Тому невипадково, що у рашистів падають їхні ракети, що вони губляться в наших лісах та полях. Це не випадковість.

Про майбутнє.

Зараз люди пройшли етап прийняття, наша армія зміцнилася, всі вірять в перемогу, тому ми непереможні. А рашисти — я дуже хочу, щоб скоріше по москві полетіли ракети. Щоб вони відчули, як все це. Бо вони ж кажуть, що від голосу нічого не залежить — то нехай помирають, навіщо вони тоді потрібні. Якщо від вашого голосу нічого не залежить. Я гадаю, що кожен з тих, хто причетний, буде розплачуватися. І вони не просто помруть. Кожен з них пройде всі кола пекла. І помруть вони саме через страждання. Дуже просто померти їм не вдасться. Я за те, щоб вони сповна відплатили за те, що вони роблять.Back to top button