ДніпроСпорт

Боксерка з Дніпра здобула бронзу на міжнародному турнірі у Сербії

З 14 по 17 травня у Сербії проходив 63rd Belgrade Winner Tournament. Серед призерів – спортсменка з Дніпра.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис Федерації боксу Дніпропетровщини.

Представниця Дніпропетровської області – Таран Анастасія яскраво проявила себе у ваговій категорії 70 кг, продемонструвавши силу характеру, витримку і справжній бійцівський дух та стала бронзовою призеркою турніру.

«Федерація боксу Дніпропетровської області щиро вітає Анастасію та тренерський штаб з гідним результатом на міжнародній арені! Бажаємо нових перемог, впевнених виступів і підкорення нових спортивних вершин!», – сказано у дописі.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що тенісистка з Дніпра уперше в кар’єрі підкорила фінал турніру WTA 125.

Back to top button