ДніпроСуспільство

Близько 300 млн грн на оборону: на сесії Дніпропетровської облради перерозподілили бюджет

У Дніпропетровській обласній раді провели XII сесію. Це вже друге пленарне засідання від початку повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Про це повідомили в пресслужбі облради, передає Телеканал D1.

Сесія відбулась дистанційно в режимі онлайн. Були присутні 97 депутатів. На порядку денному — 19 питань.

Депутати проголосували за перерозподіл коштів обласного бюджету. Фінансування спрямували на придбання медичного обладнання, ремонт медичних закладів, підтримку військових та спецслужбовців області.

«З основного: 155,8 млн грн передбачено на придбання медичного обладнання, 120 млн грн – субвенція місту Дніпро для проведення поточного ремонту в закладах вторинної медичної допомоги», — розповів Микола Лукашук.

Він додав, що, крім цього, на підсилення потреб оборони області передбачили більше 283 млн грн. Ці кошти направлені Центральному територіальному управлінню Нацгвардії, Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області, силам ТрО та для захисту співробітників Головного управління ДСНС Дніпропетровщини.

Також депутати внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини, якими передбачили можливість фінансування реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів укриттів, бомбосховищ, захисних споруд в установах, організаціях та на підприємствах бюджетної сфери і у багатоквартирних житлових будинках області.

Торкнулися зміни і програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій. Таким чином передбачили можливість усунення аварій внаслідок надзвичайних ситуацій, в тому числі пов’язаних зі збройною агресією російської федерації в житловому фонді, бюджетних установах, закладах незалежно від форми власності.

А ще депутати змінили назву Дніпропетровської обласної дитячої лікарні: тепер медзаклад називатиметься «Регіональний медичний центр родинного здоров’я» Дніпропетровської обласної ради».Back to top button