ДніпроСуспільство

Бізнесмени Дніпропетровщини через «Дію» можуть отримати грант до 8 млн грн

Усі охочі відкрити власну справу або розширити бізнес можуть поборотися за державний грант. Для цього потрібно оформити заявку на порталі «Дія». Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний, передає Телеканал D1.

Послугою на порталі «Дія»можуть скористатися всі, хто бажає відкрити або розширити власний бізнес. Грант можна отримати на відкриття чи розвиток власної справи, створення саду або теплиці. Є і окрема програма для переробних підприємств: запуск нових та розширення тих, що вже працюють.

«До заявки слід додати бізнес-план або проєкт будівництва, в залежності від програми. Розмір грантів різний. Максимум – 8 млн грн. За отримані кошти можна придбати обладнання, сировину, сплатити оренду», – сказав Іван Начовний.

Всі заявки перевіряє «Ощадбанк». Проєкти розглядають відповідні державні органи, в залежності від профілю програми. Це можуть бути Державна служба зайнятості, Мінекономіки або Мінагрополітики. Після саме вони приймають рішення про виділення гранту.Back to top button