Надзвичайні події
Біля Дніпра водійка «під градусом» пірнула в кювет: алкоголь в крові перевищив норму у 13 разів
У Дніпровському районі п’яна жінка за кермом потрапила в ДТП.
Про це повідомляє Телеканал D1.
У селі Новоолександрівка 36-річна водійка Audi не впоралася з керуванням та злетіла у кювет.

Перевірка «Драгером» показала 2,71 проміле. Це у понад 13 разів більше дозволеної норми.
На жінку склали протоколи за спричинення ДТП та нетверезе водіння. Порушницю відсторонили від керування.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Київщині водій легковика збив двох дітей на електросамокаті.