НовиниСТРІЧКА НОВИН

«БезМеж» – у Дніпрі благодійники започаткували нову церемонію нагородження

“БезМеж” – захід без обмежень, поза політикою, регаліями,  і посадами. У Дніпрі в залі культурно-ділового центру “Менора” зібралися ті,  хто робить все, щоб наблизити нашу перемогу. 

Про це повідомляє Телеканал D1.

До самого відкриття заходу панувала інтрига. Бо всі запрошені, і жінки, і чоловіки, знали тільки день, час, місце проведення та власне назву події – «БезМеж». Засновниця благодійного фонду «До перемоги», організаторка і модераторка заходу Аліада Мансурова на початку дійства лише натякнула, що кожен із тих, хто знаходиться в залі матиме свою місію.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих на цій клятій війні. А також заспівали всі разом український гімн. А далі на великому екрані показали кадри від 24-го лютого 2022 року – початку повномасштабної війни. Ніхто з присутніх в залі не стримував емоції. А потім були нагороди. . Бо церемонія нагородження «БезМеж» була започаткована, щоб відзначити жінок, які сьогодні на себе взяли надскладні завдання й кожна на своєму місці робить все, заради наближення нашої перемоги. Це, наприклад, яскраві представниці української культури, за яку ми стоїмо, віри, за яку боремося. Це і волонтерки, медикині, військові – всі вони об’єдналися заради спільної мети – нашої перемоги.

«БезМеж» – захід аполітичний: поза політикою, регаліями, посадами. Його проведення стало можливим, завдяки великим друзям із Північної Рейн-Вестфалії. Також одна представниця  Німеччини, а ще номінантка пермії «БезМеж» Лінда Май. Вона українка за походженням, довгий час живе у Німеччині, та серцем, душею і справами зараз з Україною. Її місія – сконтактувати сильних українок із сильними німкенями, щоб примножити допомогу нашій країні у боротьбі із російським агресором.

Про силу, волю, долю йшлося протягом всього дійства. Символічними були навіть букети, які вручали номінанткам. Бо в них серед різнокольорових хризантем соняхи і колосся пшениці. Під час заходу казали про рівні можливості чоловіків і жінок. Тому саме представникам сильної статі, які чимало зробили і надалі роблять заради перемоги, випала нагода нагороджувати сильних українок.

За задумом організаторів  щороку з різних напрямків для нагородження будуть обрати різних жінок і одного чоловіка. Першим чоловіком, якого номінували на премію «БезМеж», став очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак. Він не був на церемонії, тож нагороду йому передадуть.

Нагороди також отримали директор-художній керівник Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка Оксана Петровська, заступниця начальника обласної військової адміністрації Надія Задорожна, настоятелька Свято-Благовіщинського жіночого монастиря Православної церкви України ігуменя Єлизавета, заступниця медичного директора обласної клінічної лікарні імені Мечнікова Єсенія Тарасова , віцепрезидентка міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського Яна Іванілова.

Раніше Телеканал D1 розповідав, що Укрзалізниця – один з головних перевізників вантажів та пасажирів в нашій державі. За два роки повномасштабної війни завдяки професіоналізму залізничників вдалося евакуювати з-під обстрілів  понад 4 мільйони українців, у тому числі мільйон дітей.

Back to top button