СуспільствоТранспорт

«Бембі» на підпитку: у Франції поліція застерігає водіїв від зустрічі з п’яними оленями (ВІДЕО)

Французькі правоохоронці звернулися до автомобілістів із незвичним попередженням.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на сторінку жандармерії департаменту Сона і Луара у Facebook.

Жандармерія закликала водіїв до максимальної пильності через оленів, які перебувають у стані сп’яніння.

За даними поліції, навесні дикі тварини часто вживають бруньки, ферментовані фрукти або рослини, що гнилують. Речовини, що містяться у таких плодах, діють на звірів як алкоголь, роблячи їхню поведінку абсолютно непередбачуваною. У мережі вже з’явилося відео, де олень поводиться вкрай дивно, що фахівці пов’язують саме з «лісовим аперитивом».

Чим це небезпечно для водіїв

Поліція зазначає, що тварини на підпитку можуть:

  • раптово вибігати на проїжджу частину;
  • рухатися за хаотичною траєкторією;
  • несподівано зупинятися посеред дороги;
  • виявляти відсутність страху перед автомобілями.

«Не всі учасники дорожнього руху тверезі», — іронічно зауважили у жандармерії. Водіям радять знижувати швидкість у лісистій місцевості, особливо вночі, та уникати спроб наблизитися до тварин із дивною поведінкою. Окрім сп’яніння, такі симптоми можуть бути викликані хворобами або травмами, тому дистанція є головним правилом безпеки.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі фазан і ворона не поділили “зебру”: пташині розбірки без цензури (Відео).

Back to top button