«Бембі» на підпитку: у Франції поліція застерігає водіїв від зустрічі з п’яними оленями (ВІДЕО)
Французькі правоохоронці звернулися до автомобілістів із незвичним попередженням.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на сторінку жандармерії департаменту Сона і Луара у Facebook.
Жандармерія закликала водіїв до максимальної пильності через оленів, які перебувають у стані сп’яніння.
За даними поліції, навесні дикі тварини часто вживають бруньки, ферментовані фрукти або рослини, що гнилують. Речовини, що містяться у таких плодах, діють на звірів як алкоголь, роблячи їхню поведінку абсолютно непередбачуваною. У мережі вже з’явилося відео, де олень поводиться вкрай дивно, що фахівці пов’язують саме з «лісовим аперитивом».
Чим це небезпечно для водіїв
Поліція зазначає, що тварини на підпитку можуть:
- раптово вибігати на проїжджу частину;
- рухатися за хаотичною траєкторією;
- несподівано зупинятися посеред дороги;
- виявляти відсутність страху перед автомобілями.
«Не всі учасники дорожнього руху тверезі», — іронічно зауважили у жандармерії. Водіям радять знижувати швидкість у лісистій місцевості, особливо вночі, та уникати спроб наблизитися до тварин із дивною поведінкою. Окрім сп’яніння, такі симптоми можуть бути викликані хворобами або травмами, тому дистанція є головним правилом безпеки.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі фазан і ворона не поділили “зебру”: пташині розбірки без цензури (Відео).