ДніпроСпорт

Бадмінтоністи з Дніпра допомогли збірній України вийти у фінал чемпіонату Європи

З 15 по 18 грудня в різних містах проходив кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи серед змішаних команд з бадмінтону, передає Телеканал D1.

Збірна України грала у 3-й групі в Ер-сюр-ла-Ліс (Франція). Наші бадмінтоністи зуміли перемогти збірну Іспанії у матчах за вихід з групи і тепер змагатимуться у лютому 2023 року у фінальній частині чемпіонату Європи.

Від Дніпра у збірній України грали Данил Боснюк та Олександр Шмундяк.

Спочатку у підгрупі збірна України перемогла з однаковим рахунком 5-0 збірні Гренландії та Угорщини та стала переможцем підгрупи.

Переможцем в іншій підгрупі стала збірна Іспанії, яка з такими же рахунками обіграли збірні Ісландії та Швейцарії.

У фінальних матчах за вихід з групи спочатку Поліна Бугрова програла чемпіонці Європи Каролін Марін. Наступні 2 партії (чоловічу одиночку та жіночу пару) виграли українці. В тому числі – Данил Боснюк (Дніпро), який в 3 партії обіграв іспанця.

Інтрига продовжилася з програшем українців чоловічої пари. Але фінальну крапку поставив український мікст Данил Боснюк – Марія Столяренко: з рахунком 21-11, 21-15 вони обіграли іспанську змішану пару.

3-2 у підсумку фінальної зустрічі, і збірна України вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи, яка пройде з 14 по 18 лютого 2023 року. Отже, всі фіналісти, які гратимуть на чемпіонаті Європи:
Група 1: Великобританія
Група 2: Нідерланди
Група 3: Україна
Група 4: Шотландія
Група 5: БолгаріяBack to top button