ДніпроСуспільство

Авторські пісні, близько 45 робіт учасників та переформат проєкту: D1 ВОЙС у деталях

Журналіст та волонтер Павло Живетьєв доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення та настрій.

Настрій бойовий. Так сталося, що ці три місяці, навіть трошки більше, живемо без вихідних, бо немає такого поняття під час війни. Тож зараз я приїхав до гуманітарного штабу, і будемо продовжувати допомагати хлопцям на передовій та всім, кому це необхідно.

Про проєкт D1 ВОЙС.

Нинішній сезон називають третім, та я б його не виділяв так. Я б його видів як проміжковий аспект, який продиктований тими умовами та обставинами, в яких ми опинилися. Це благодійний марафон, і фактично — він 2.5, не третій. Тому ми чекаємо зустрічі з нашими учасниками в студії. І це обов’язково станеться. У проміжковому етапі ми вже випустили в ефір близько 45 робіт, звичайно, це не всі, які були нам надіслані. Ми надавали перевагу авторським роботам. Переспіви залишили трошки про запас. Зараз маємо взяти тактичну паузу, щоб зробити невеличкий переформат.

Про що співали учасники.

У перших двох сезонах були переспіви відомих зірок шоубізу. Зараз ми бачимо авторські роботи, де учасники підтримують ЗСУ, Україну. Пісні надихають та надають наснаги. Наші учасники — неперевершені, і це є факт.

 Back to top button