ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

«Ашан» потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло французьку корпорацію «Ашан» до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це йдеться у телеграм-каналі НАЗК.


Підставою для такого кроку стало те, що під час повномасштабного вторгнення рф в Україну компанія відмовилася бойкотувати державу-терориста, а також не закрила свій бізнес на росії.

Також стало відомо, що від початку війни російська філія французького «Ашану» під виглядом «гуманітарної допомоги» постачала товари окупантам на захоплених українських територіях, а також сприяла мобілізації на росії.

«Для «Ашану» росія є другим за значущістю ринком збуту після Франції. Лише у 2020 році російський «Ашан» сплатив 167 мільйонів доларів до російського бюджету. За підрахунками журналістів, це дорівнює вартості 15 літаків Су-25, 42 танків, 222 ракет «Калібр», або 477 тисяч автоматів АК-74. Ми не можемо дозволити, щоби росія продовжила отримувати ці кошти, за які потім вбиває українців. Ми хочемо, щоби будь-яким компаніям було соромно співпрацювати із вбивцями. Інститут репутації має працювати, тому ми внесли «Ашан» у перелік міжнародних спонсорів війни», – заявив голова Нацкомітету з запобігання корупції Олександр Новіков.

Подивимося, як вплине таке рішення на подальшу долю супермаркетів «Ашан» в Україні, зокрема, у Дніпрі.Back to top button