ДнепрОбщество

Артур Боссо: «Я буду робити все, аби достукатися до ватних голів»

Співак, автор пісень Артур Боссо доєднався до спілкування в інформаційному Просторі свободи на D1.

Про настрої сьогодення.

Настрій — переможний. Наразі кожен має займатися тим, чим вміє. Ми — артисти, ми маємо свою зброю. Це слово та пісня. І ми також, як і наші захисники, повинні тримати оборону.

Про підтримку військовослужбовців.

Наші благодійні концерти проходять з однією метою — щоб підняти дух військовим і зібрати кошти для допомоги. На ті кошти, що збираємо, ми вже купили джип для військової частини, купляємо засоби особистої гігієни та харчування. Звичайно, ми не можемо анонсувати концерти, зрозуміло, через що. Та інших складнощів немає. У наших організаторів непереможний дух, який допомагає все зробити. Єдиний негаразд сьогодні — це той непотріб, який прийшов до нашої країни.

Про інформаційний фронт.

В мене багато родичів знаходяться в країні агресора. І я веду таку соціальну активність, а вони мені пишуть — ти шо, дебіл? І я розумію, що немає сенсу з ними говорити. Я вирішив не переписуватися з ними, але постійно відправляю ту інформацію, що тут діється. Нехай хоча на 0,0000001 відсоток в їх головах виникне сумнів. Хоча там в голові біда. В мене там рідна сестра, в неї болить серце, вона не може повернутися додому, а інші родичі — з ними велика проблема. Я їм написав — ви будете поколіннями вимолювати ті гріхи, які зараз у нас котяться в країні. Вони цього не розуміють по одній причині — вони не тут. Коли біля твого будинку взривається ракета — це неможливо передати. І мене бісить те, що я не можу нічого зробити! Та я буду продовжувати робити все, аби достукатися до їх ватних голів.

Про Крим.

Це моя батьківщина. І я там не був з 2013 року. І це боляче. Там поховані мої рідні, і я не можу туди потрапити. Це дуже боляче.

Про життя.

Я досі чую ті вибухи, які пролунали о 5 ранку 24 лютого в Києві. І таке відчуття, що це було вчора. Немає поки що життя наяву. Та коли ми приїжджаємо до військових на концерти, цей настрій, ця атмосфера, цей дух — я розумію, що ми непереможні.Back to top button