ДнепрОбщество

Арам Арзуманян: «Орки унітази звідси туди крадуть, що тут казати, звідки їм креативити та мислити про щось гарне»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» актор театру та кіно Арам Арзуманян поділився настроями Києва, розповів про сьогодення в Україні та про Орвеллський режим в ерефії.

Про настрої в Києві.

Настрій зараз, як і у всіх українців — віримо в перемогу, вона буде стовідсотково. Зараз я в Києві, на вулиці дощик, все тихо.

Про сьогодення.

Ми с артистами створили такий культурной фронт, культурний фронт, підбадьоруємо наших оборонців. Не можу сказати, де ми буваємо, та це глобально.

Про кіно після перемоги.

Сценаристи та режисери вже думають робити саме комедію після перемоги. І це дуже важливо, бо є що брати! Баба Надя, цигани, дуже багато, що можно написати. І я тільки за, щоб стьобно поржати з ворога. А вороги — вони прийшли з вогнем, вони від нього і помруть.

Про ерефію.

У них режимна країна. Для творення там немає місця. А Україна — креативна! Ми дуже любимо йти вперед і тільки вперед. Плюс, ще у 48 році було написано про режим у Орвелла в його книзі «1984», там є всі відповіді на те, що зараз коїться в рф. Вони унітази звідси туди крадуть, що тут казати, звідки їм креативити та мислити про щось гарне.Back to top button