ДніпроНадзвичайні події

Антиукраїнські матеріали та брошури «ОПЗЖ» знайшла СБУ в єпархіях УПЦ (МП) на Дніпропетровщині

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні заходи в УПЦ (МП) на території Дніпропетровської області. Обшуки в регіоні проходили напередодні Нового року. Про це повідомляє Телеканал D1, посилаючись на СБУ. 

Силовики повідомляють, що при виїзді з території церкви у Дніпропетровській області зупинили автомобіль, з якого вилучили наклад брошур забороненої партії «ОПЗЖ» та інших антиукраїнських матеріалів. За інформацією від правоохоронців, в автівці також знайшли пропагандистські рашистські газети, портрети гундяєва, агітки перемоги, листування єпархії з рпц. 
Також СБУ проводила контррозвідувальні заходи в Херсонській області. На території однієї з церков УПЦ (МП) на Херсонщині правоохоронці виявили колишні склади з майном окупаційних угруповань рф. Загарбники облаштували їх за сприяння настоятеля церкви протоієрея Анатолія Корнєва. Він налагодив контакт з керівництвом окупаційної адміністрації і був на прямому зв’язку з представниками фсб.

Під час звільнення Херсона клірик утік разом зі своїми російськими «кураторами» на лівий берег Дніпра.

Наразі всі виявлені докази направлено на експертизу. Після цього будуть вчинятися інші процесуальні дії, щоб притягнути винних до відповідальності.Back to top button