ДніпроСуспільство

Андрій Поліщук: «Ніхто не буде таким, як раніше»

Актор театру «Золоті ворота» та кіно Андрій Поліщук доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про вступ до лав тероборони.

З перших днів війни стан був незрозумілий, а потім вирішив бути максимально корисним і пішов для тероборони. Вночі я чергував, вдень ми зі знайомою організували пошивцех, знайшли фахівців, які відшивали розгрузки та плитоноски. Тобто, намагаюся бути корисним там, де можу.

Про згуртованість українців.

Наведу простий приклад. Я побачив в інстаграмі сторіз про дівчинку, яка потрапила до клініки з пораненням в голову. І було написано, що дівчинка мріє про сну гітару. І я подумав, що маю допомогти. Ми з друзями зібрали гроші, я знайшов інтернет-магазин, і хлопці звістки привезли все прямо в клініку. Українці зараз дуже згуртовані. І дуже хочеться, щоб після нашої перемоги ми такими і залишилися, і не були схожі на нашого неадекватного п’яного сусіда.

Про українське кіно.

Мені здається, що кожен з нас не буде таким, як раніше. Війна змінила наш світогляд. Дай Бог, щоб російські серіали та кіно не поверталися до нашої країни. В України є своя історія. Нам є, про що знімати.

Про плани після перемоги.

Нап’ємось всім театром. Повернуться наші колеги. І я всіх запрошую до театру після нашої перемоги, будемо святкувати!

Про Україну після перемоги.

Під час перебування в теробороні, саме жахливе, що я помітив —ніхто в нашій країні не відміняв корупцію та мародерство. Хочеться жити без неї. В чистій країні, яка б надалі розвивалася. Щоб Україна була еталоном чесності, перемоги і сили.Back to top button