ДнепрОбщество

Андрій Князь: «Москаль за все відповість»

Заслужений артист України, співак Андрій Князь доєднався до спілкування в прямому ефірі у програмі «Простір свободи на D1».

Про любов до України.

Я з материнським молоком взяв любов до держави, до своєї країни. Задовго до того, як багато артистів почали співати україномовні пісні та вдягати вишиванки, в мене їх в арсеналі було безліч. В мене мама спеціально для мене вишиває сценічні вишиванки, а патріотичні пісні завжди були в моєму серці та моїй душі.

Про концерти.

29 лютого я приїхав до Львову, ми зізвонилися з артистами та об’єдналися в одну роботу та заспівали в центрі гімн України, де зібрали дуже багато мас-медіа. Потім з п’ятьма артистами ми утворили команду А: Артур Боссо, Андрій Князь, Андрій Заліско, Андріана та Анна Добриднева. І цією командою ми пішли до Львівської ОДА та запропонували, що ми можемо зробити — поїхати з концертами у госпіталі, до наших захисників, до переселенців, і нас підтримали. До 20 травня у нас розписаний майже кожен день. І я щасливий, що я можу так допомагати тим людям, що захищають нас. Разом ми сила, і разом ми маємо йти до нашої перемоги.

Про співпрацю з волонтерами.

Нещодавно ми їздили до Івано-франківська з волонтерами із Канади. І у них сльози на очах були від того, що вони бачили. Вони були в Бучі, в Ірпені, вони були в госпіталях, вони бачили дітей, яких було згвалтовано. Ми їздили до біженців з Маріуполя. Дуже велика підтримка від людей, від волонтерів з усього світу. Низький їм уклін.

Про інформаційний фронт.

Я розповідаю про те, що трапляється. Я не є блогером, я просто виставляю своє сьогодення. Війна — це страшно, це болить у кожного українця. Тому і показую. Я показую свою життя, меседж простого українця.

Про агресію.

Звичайно, всі схвильовані, всім страшно. А мене якась дика лють бере. Просто слів немає, хочеться проклинати. Але цього не можна робити, вони нічого не дасть. Треба молитися і просити Бога, і все буде добре. А москаль за все відповість, однозначно.Back to top button