ДніпроСуспільство

Андрій Данилов: «Наша країна буде на найвищих позиціях»

Заслужений майстер спорту Андрій Данилов доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1 у програмі «СПОРТБАТАЛЬЙОН»

Про перші дні війни.

Вранці 24-го лютого я був у Дніпрі. Приїхав вночі 23-го, планував тренувальний день, але ранок все змінив. Та все одно, через деякий час продовжили тренування. Наразі робимо це в режимі онлайн.

Про сьогодення.

Сьогодні важкі дні. Живемо, як і всі. Намагаємося триматися, думаємо про наших захисників, яким хочеться подякувати. Все буде Україна!

Про благодійний аукціон.

Я часто буваю в лікарні Мечникова, бачу, скільки привозять бійців. І я хочу виставити на аукціон свою медаль, і за допомогою телеканалу D1 та БФ «Солідарність» його провести. На виручені кошти я хочу закупити медикаменти для наших захисників.

Про плани.

Я хочу присвятити життя тренерській роботі. Роботі з паралімпійцями. І я впевнений, що ми для України здобудемо не одну бронзову, срібну та золоту медаль. Наша країна буде на найвищих позиціях.

Про майбутнє.

Я гадаю, що все буде добре. Все закінчиться з нашою перемогою. З’являться нові спортсмени. Наш прапор буде підійматися у всьому світі. Нас і так знають, наша паралімпійська збірна одна з кращих у світі. Та ми будемо ще кращими, ніж раніше.Back to top button