ДніпроСпорт

Андрій Блоха з Кам’янського став дворазовим віце–чемпіоном світу з шашок

З 29 жовтня по 7 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся молодіжний чемпіонат світу з шашок-100 серед кадетів. Змагання проходили серед юнаків та дівчат у 5 вікових категоріях. Спортсмен з Кам’янського Андрій Блоха серед кадетів (16 років) отримав 2 срібні медалі — у класичній та блискавичній іграх.

Про це повідомляє Федерація шашок Дніпропетровської області, передає Телеканал D1.

У складі збірної країни у цьому чемпіонаті брали участь чимало спортсменів від Дніпропетровської області. Майстер спорту Віра Попруга серед юніорок до 19 років, майстер спорту та майстер FMJD Андрій Блоха серед кадетів до 16 років, Іван Суров серед молодших кадетів до 13 років, Марія Діденко серед молодших кадеток до 13 років. Усі вони минулого року стали переможцями національних першостей, а Андрій Блоха завоював ще й титул чемпіона світу.

«Відстояти своє звання Андрій намагався і цього року. На жаль, йому це не вдалося. У турнірі з класичним контролем часу він не програв жодної партії, але виграв значно менше, ніж його конкурентУ результаті за найкращим коефіцієнтом він посів друге місце. Ще одну срібну медаль Андрій Блоха виборов у бліці. Як і минулого року, Андрій Блоха єдиний із представників області, хто піднімався на п’єдестал пошани у змаганнях світового чемпіонату», — пише керівництво Федерації.