ДнепрОбщество

Андріана: «Саме зараз люди показують свої обличчя»

Співачка Андріана доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про благодійні концерти.

Такі концерти дають відчуття корисності та потрібності. Наразі артисти не їздять по комерційним концертам, а хочеться віддавати людям енергетику, у творчих людей має відбуватися цей процес. Тож, разом з командою «А» гастролюємо. Є концерти для військових, приїжджаємо до наших переселенців, також даємо благочинні концерти для мешканців різних міст, де збираємо кошти для наших ЗСУ.

Про музу.

Зараз не до творчості, якось не пишеться. Дуже хочеться писати позитивні пісні, та зараз це край важко. Та одна в мене народилася, і тішуся, що хоч одна. Коли стане спокійніше жити, тоді будемо думати про творчість. Наразі ми робимо те, що вміємо — не залишаємося байдужими та даруємо людям свою енергетику. Я ніколи не зрозумію людей, які залишаються осторонь. Саме зараз люди показують свої обличчя. А люди роблять висновки. Війна фільтрує людей, друзів і родичів. Люди повтрачали родичів з Росії, які їх не чують. Йде фільтрація.

Про людей та нелюдів.

Дехто з росіян вважає, що їхні солдати йдуть не вбивати, а захищати. Вони не знають правди. Та багато хто знає! І вони настільки аморальні люди, вони знають, що відбувається та пишаються цим! Я не знаю, для мене це не люди, я не знаю, якими словами назвати ці створіння.

Про підтримку.

Польща прийняла нас, як рідних. Вражає, скільки вони зробили для нас. Велика вдячність всім людям, які протягують руку тим, хто у біді.

Про інформаційний фронт.

В моєму інстаграмі є все — мої емоції, моя підтримка, моя віра. Є те, що я роблю. Я вважаю, що не слід соромитися показувати добрі справи. Це не є метод пропіаритися, це є прикладом для інших. Бо треба брати себе в руки та йти допомагати.Back to top button