ДнепрОбщество

Анастасія Бабій: «В Києві починають розквітати каштани. Тут пахне весною і перемогою»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» акторка театру та кіно Анастасія Бабій розповіла про атмосферу в столиці та поділилася баченням майбутнього українського кіно.

Про атмосферу в столиці.

Я зараз в Києві. Зараз тут люди посміхаються, бо це єдине що може тримати і не давати падати духом. Тут відносно спокійно. Вчора зустрічалися з колегами, спілкувалися з приводу планів. Думали, чим займатися окрім волонтерської діяльності. В Києві починають розквітати каштани. І це просто символ життя. Як би не було. Тут пахне весною і перемогою.

Про українське кіно після нашої перемоги.

У нас зараз є чудова можливість створювати нове, своє, якісне українське кіно. Мені здається, людям зараз не вистачає теплих тем, любові, добра. В цьому напрямку у нас є багато роботи і наше кіно буде конкурентоспроможним у всьому світі.

Про майбутні ролі та майбутнє української культури.

Кожен з акторів, як і всі люди, ми не будемо, як були до. Дуже велике переоцінення всього. Тому і ролі будуть інші. Я не знаю, скільки повинно пройти часу, щоб ця рана загоїлась, тому, звісно, треба думати, як підіймати болючі теми. Будемо відроджувати нашу українську культуру. Для нас будуть відкриті всі кордони. Плани на майбутнє — грандіозні!

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button