ДніпроСуспільство
Alfa Romeo, BMW, Jaguar: у Дніпрі на набережній провели велику виставку ретро-машин (Відео)
У Дніпрі на Фестивальному причалі влаштували масштабну виставку ретро-автомобілів.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі.
Серед експонатів можна було побачити Alfa Romeo, BMW, Jaguar, Mercedes та радянські автівки. Усі вони ще на ходу. Також організатори виставили декілька мотоциклів.
Захід організував музей “Машини часу”.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі підлітки зухвало поцупили букет з дверей будинку.