ДніпроСуспільство

Активність дітей — це здоров’я нашого покоління, нашої нації: Юрій Пирог на D1

Старший тренер ДФСК по дзюдо Юрій Пирог доєднався до спілкування у програмі СПОРТБАТАЛЬЙОН на D1.

Про Дзюдо-80 та спортсменів.

З початком війни атмосфера змінилася. Перші тижні ніяких тренувань не було. Десь через місяць ми почали процес для тих спортсменів, які мали можливість продовжувати тренування. Деякі юні спортсмени з батьками поїхали за кордон, і там їм допомагають. Дехто вже брав участь у різних змаганнях, бо за кордоном дуже добре відзначають наш рівень підготовки.

Про спортсменів, які захищають Україну.

Наш клуб тісно співпрацює з Національною гвардією України, і багато спортсменів служили на контракті, тож коли почалася війна вони взяли зброю та пішли захищати державу.

Про Федерацію дзюдо та допуск російських та білоруських спортсменів до змагань.

Це був резонанс. Бо це перша Федерація, яка допустила російських спортсменів. І з 20 їх учасників — 12 чи 13 військовослужбовців. Тому наша Федерація прийняла рішення бойкотувати всі змагання під егідою Всесвітньої Федерації дзюдо. Але буквально вчора європейська Федерація дзюдо подовжила відсторонення російських та білоруських спортсменів від участі в європейських змаганнях, тому у нас планується кілька кубків по юніорам. І я маю надію, що Міжнародна Федерація дзюдо візьметься за голову та буде виходити з цієї ситуації.

Про фізичну підготовку.

Час диктує свої правила, і вся ця діджиталізація впливає на молодь, бо гаджетам приділяється більша увага, ніж спорту. Спорт завжди корисний для здоров’я, і батьки мають давати приклад підростаючому поколінню і займатися разом з дітьми. Змушуйте дітей бути активними, бо це здоров’я нашого покоління. Це дуже важливо.

Про зворотній зв’язок зі спортсменами з передової.

Звісно, все вони розповідати не можуть, але одне точно — все буде добре. Вони всі оптимістично тримаються, всі з бойовим духом, тож, все буде Україна.

 Back to top button