ВійнаДніпроНадзвичайні події

Агропідприємство з Дніпропетровщини фінансувало окупаційну владу Херсона

СБУ викрила агропідприємство з Дніпропетровщини у фінансуванні окупаційної влади Херсонської області. Весь час окупації підконтрольна структура виготовляла продовольчі товари та продавала їх на захоплених територіях Херсонщини та Криму. Про це повідомили на сторінці СБ у Дніпропетровській області, передає Телеканал D1.

Через афілійовані структури з виробничими потужностями на території Херсонщини, керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в змову з окупаційною владою з метою співробітництва.
Гроші від реалізації продукції витрачали на забезпечення харчування військових рф. Власною будівельною технікою допомогали у створенні фортифікацій для армії росії.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 110-2 Кримінального кодексу України. Після проведення низки експертиз планується повідомлення про підозру фігурантам справи.

Наразі тривають слідчі дії. Встановлюються інші особи, причетні до співпраці з окупаційної владою та фінансування збройної агресії проти України.Back to top button