ВійнаДніпроСуспільство

7-річну дівчинку, поранену під час ракетної атаки по будинку у Кривому Розі 16 грудня, виписали з лікарні

Через ракетний удар по житловому будинку військами РФ 16 грудня 7-річна Аріна отримала безліч поранень. Внаслідок обстрілу тоді постраждали 13 людей, серед них — і мама дівчинки. Аріна проходила лікування у Дніпрі і 11 січня дівчинку нарешті виписали додому. Про це розповіли у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я, передає Телеканал D1.

В день трагедії Аріну доправив до лікарні Кривого Рогу небайдужий чоловік, який проїжджав повз будинок у момент вибуху. Перехожі стали тоді ланцюгом і передавали одне одному постраждалих людей.

У дитини були мінно-вибухові травми, черепно-мозкова, зламані ребра, розрив плеври та травмоване одне око. Дівчинку рятували спочатку у міській лікарні Кривого Рогу: там їй зупинили внутрішню кровотечу через пошкодження легенів. Згодом перевезли до Регіонального медичного центру родинного здоров’я. Тут малу вдалося стабілізували зусиллями фахівців відділення інтенсивної терапії та еферентних методів лікування гострих хронічних інтоксикацій у дітей. Деякий час потерпіла була під апаратом ШВЛ. Пізніше до лікування підключилися дніпровські офтальмологи з ДОКОЛ — з травмованого ока успішно вилучили стороннє тіло (осколок). Після чого Аріна повернулась до знов до Регіонального центру — у відділенні невідкладної хірургічної допомоги її виходжували та лікували травми грудної клітки.
Майже місяць злагоджених дій спочатку небайдужих криворіжців, а потім боротьби за життя Аріни медиків з всієї Дніпропетровщини пройшов не дарма. Вона посміхається, приймає гостей, дякує своєму персональному лікарю-хірургу – Ігору Луцькому. І вже 11 січня маленька красуня нарешті виписана додому.

«Найголовніше — що я вже поруч з мамою (теж врятованою зусиллями дніпровських лікарів)!», — каже маленька героїня.Back to top button