Суспільство

Гороскоп на 2 березня: у Овнів гарний день для великих угод, а Скорпіонам варто бути обережними з витратами

Овен

Щоб досягти поставленої мети, сьогодні вам необхідна підтримка союзників. Овнам можуть запропонувати свою допомогу колеги по роботі чи нові знайомі. Не відмовляйтеся, виявіть свої лідерські якості, організуйте команду. Хороший день, щоб укласти велику угоду.

Телець

Постарайтеся налаштувати себе на спокійний діловий лад, тоді справи будуть рухатися, і ви досягнете хороших результатів. Можливо, події або поведінка оточуючих викликають у вас сильні емоції, проте не дозволяйте роздратування впливати на прийняті рішення. Більше спілкуйтеся із жінками.

Близнюки

Очікується напружений та непростий день 2-го березня. Вам доведеться похвилюватися та подолати чимало труднощів. Особливо це стосується Близнюків, які працюють у фінансовій сфері або пов’язані з грошима. Відстояти свою думку у суперечках буде нелегко, виявіть терпіння; серйозні зустрічі чи обговорення краще відкласти.

Рак

Не відмовляйтеся від того, що запланували на сьогодні, дотримуйтесь свого плану: так буде легше досягти успіху та зміцнити своє професійне становище. Є шанс зустріти корисних впливових людей, які нададуть вам підтримку. З коханою людиною стосунки складатимуться чудово.

Лев

Багато часу сьогодні піде на вирішення чужих проблем та заняття громадськими справами. Виявіть свої найкращі ділові якості та авторитетні люди можуть вас помітити. Цікаві зустрічі матимуть романтичне продовження, якщо Леви виявлять ініціативу та покажуть свою зацікавленість.

Діва

Навіть у стресових ситуаціях Дівам сьогодні потрібно зберігати спокій і не панікувати. Невеликі помилки або прорахунки в роботі можна швидко виправити і це не вплине на кінцевий результат. Через завантаженість, можливо, доведеться змінити плани та відкласти особисті справи чи зустрічі.

Терези

Ваші вороги або недоброзичливці можуть з’явитися на вашому шляху, тому слід бути обережнішим і не довіряти незнайомим людям. Через їхні дії постраждають ваші плани чи репутація. Не варто виявляти підозрілість по відношенню до близьких, які завжди на вашому боці і в усьому вам допомагатимуть.

Скорпіон

Якщо ви давно задумували якусь нову цікаву справу, то це вдалий день, щоб її почати або розвинути. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дотримуйтесь його порад. Ваша ініціатива у робочих питаннях буде оцінена керівництвом. Будьте обережнішими з витратами та покупками.

Стрілець

Виберіть для своїх планів правильний час: поспіх може перекреслити всю працю і ваш задум ні до чого не приведе. Ви обов’язково помітите цей сприятливий момент, коли настане час діяти. По можливості проведіть день на самоті, обмежте контакти, більше відпочивайте.

Козоріг

Зберігаючи спокійний робочий настрій, 2-го березня можна вирішити багато важливих питань. Не реагуйте надто гостро на дрібні неприємності. Нестриманість у суперечках чи дискусіях може образити когось із колег та зіпсувати ваші стосунки.

Водолій

Інтуїція Водоліїв сьогодні дає вірні підказки. Ідеї чи методи, які раніше здавались незвичайними, сьогодні будуть давати найшвидший результат. Ви можете залучити на свій бік навіть ваших критиків. Є шанс розпочати нові серйозні стосунки.

Риби

Емоційно напружений день. Не робіть вчинків під впливом сильних емоцій: ви дуже скоро пошкодуєте про те, що сказали, і те, що створювалося насилу, може бути зруйновано. Рідні робитимуть зауваження частіше, ніж зазвичай: виявіть дружелюбність.

 Back to top button