ВійнаДніпро

50 тисяч грн за колаборанта: Вілкул пропонує криворіжцям виявляти зрадників

Мешканцям Кривого Рогу пропонують винагороду за інформацію про зрадників та прихильників «руського миру». Об’єднуватися та разом працювати над виявленням колаборантів криворіжців закликав Олександр Вілкул. Відповідне повідомлення він опублікував у своєму Telegram-каналі, передає Телеканал D1.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу повідомив, що створюються спеціальна гаряча телефонна лінія та електронна адреса, на які можна буде повідомити про колаборантів та зрадників.

«Наші спецслужби активно працюють із пошуку цих злочинців і знаходять їх. Однак найефективнішою ця робота буде, якщо ми об’єднаємось усі разом. 
Інформацію про таких людей ви можете надати за телефоном: 067-563-02-63 за будь-яким з месенджерів – Вайбер, Ватсап, Телеграм, Сигнал або надіслати листа на електронну пошту: krviddil.ssu@gmail.com», – написав Вілкул.

Він додав, що особисто гарантує  винагороду кожному, хто надасть достовірну інформацію.

«Я гарантую, що якщо за вашою інформацією буде затримано реального шпигуна, я особисто виплачу людині, яка змогла надати інформацію, 50 тисяч гривень. Якщо це буде подонок-агітатор за «російський світ» (тільки наголошую – потрібне підтвердження, краще аудіо- чи відеофіксація) – 10 тисяч гривень. Такі люди, по суті, також є ворожими агентами впливу»Back to top button