ДніпроНадзвичайні події

44-річний дніпрянин намагався покинути Україну під виглядом студента

На Закарпатті прикордонники затримали 44-річного жителя Дніпра, який під час перетину українсько-словацього кордону скоїв одразу три кримінальні правопорушення.

Чоловік прямував з України через пункт пропуску «Ужгород». Під час проходження прикордонного контролю він разом із паспортом надав пакет документів здобувача освіти за кордоном, які б мали бути підставою для його виїзду за межі України у період воєнного стану.
Однак, у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності пред’явлених документів. Тож їх взялися вивчати ретельніше.

Згодом правоохоронці встановили, що чоловік придбав пакет документів про навчання за кордоном через соцмережі у невідомої особи. Як з’ясувалося, студентський квиток, договір про зарахування на навчання та довідку про навчання в одному з вишів Польщі коштував 44-му дніпрянину 2800 доларів США.
Коли наш земляк зрозумів, що його аферу викрито, він спробував підкупити прикордонників і вклав у паспорт 2700 євро.


Інспектор одразу доповіла про спробу надання їй хабаря своєму керівництву. Після чого чоловіка затримали й викликали на місце події співробітників Нацполіції.

Тепер псевдостудент відповідатиме за скоєння одразу трьох кримінальних правопорушень.

Підроблені документи та грошові кошти вилучили. Дніпрянин вибув з пункту пропуску у супроводі слідчо-оперативної групи Національної поліції.Back to top button